Puittaara tootmine ja müük

puittaara tegeminePuittaara on puidust valmistatud kaubaalus, mis on toodetud toetama, kinnitama ja transportima suuri ja raskeid esemeid või koormaid. Väga levinud on eri mõõdus ja konstruktsiooniga kaubaalused ning puidust transpordikastid. Peale selle on võimalik teha eritellimusel puittaarat vastavalt konkreetse kauba ladustamise ja transportimisega seotud eripäradele.

Küsi pakkumist

Eritellimusel puittaara kasutusalad

Eritellimusel puittaarat kasutatakse sageli ehitus-, tööstus- või laoaladel, kus on vaja transportida või ladustada raskete materjalide, masinate, seadmete või muude suurte esemete koormaid. Kui sageli piisab standardsete või eritellimusel kaubaalustest või transpordikastidest, siis on teatud kaupu, mille puhul on vajalik läheneda individuaalsemalt. Näiteks akende ja uste ladustamisel ja transportimisel on oluline, et need oleksid turvaliselt kinnitatud toetava konstruktsiooni külge.

Eritellimusel puittaara tegemine ja müük

Puittaara ehitamisel on võimalusi palju ning sobivaima puittaara kavandamiseks ja tootmiseks soovitame ühendust võtta. 

Timbra OÜ toodab puitaluseid, mis on valmistatud kuumtöödeldud materjalist ja mis vastavad ISPM15 standardile. Küsimuste ja tellimissoovi korral saab meiega ühendust võtta kirja või telefoni teel. 

Küsi pakkumist