Erinevate transpordikastide valmistamine

Transpordikastid on seinade ja kaanega kaubaalused. Transpordikastide eeliseks on see, et kaup on turvaliselt paigutatud ning peab paremini vastu transpordi käigus tekkivatele põrutustele, vibratsioonile, niiskusele jm välismõjule.

Küsi pakkumist

Puidust kastide KKK

ISPM15 puidust trantsportkastidTranspordikastid ja hoiukastid on mõeldud erinevateks otstarveteks ning neil on mõningaid erinevusi kasutusvaldkonnas ja omadustes. 

  • Transpordikastid on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja need on tugeva konstruktsiooniga. Hoiukastid ei pruugi olla piisavalt vastupidavad ja nende valmistamisel ei ole arvestatud transportimise vajadusega. Hoiukastid on mõeldud peamiselt kaupade ladustamiseks ja hoiustamiseks kindlas kohas, nagu ladu, töökoht või kodu. Need on tavaliselt kasutusel pikaajalise ladustamise ja organiseerimise eesmärgil.
  • Transpordikastid võivad olla varustatud käepidemetega või muude käsitsemisfunktsioonidega, mis võimaldavad neid hõlpsasti tõsta, liigutada ja transportida. Hoiukastid on tavaliselt mõeldud paigalhoidmiseks, mistõttu ei pruugi neid olla nii lihtne liigutada mujale.
  • Transpordikaste saab valmistada erineva suurusega vastavalt transporditava kauba eripärale. See võimaldab kaupa tõhusalt pakendada, ohutult virnastada ja transportida.

On oluline teada, milleks täpselt puidust kaste on vaja, et valida vajadustele vastav kast oluliste funktsioonidega.

Puitkaste on erineva konstruktsiooni ja kasutusvõimalusega ning puidust kastide müügiga tegelevaid ettevõtteid on mitmeid. Puidust kaste saab ehitada vastavalt konkreetsele vajadustele. Sageli kasutatakse väiksemaid või suuremaid puidust kaste asjade hoiustamiseks. Sellised puidust hoiukastid sobivad nii õue või aeda kui ka sisetingimustesse.

Kaanega puidust kast on sobilik asjade hoiustamisel, sest kaas aitab kaitsta kaupu välismõjude eest ja aitab saavutada organiseerituma mulje. Ratastel puidust kastid võimaldavad kergema vaevaga ja mugavamalt kasti vedada ja liigutada ühest kohast teise.

Kuigi puitkastide valik on lai, siis transportimiseks sobivate puidust kastide leidmisel tasub teha teadlik valik. Transpordikastide puhul on vastupidavus väga oluline nii turvalisuse kui ka kauba kahjustuste vältimise huvides. 

Eritellimusel puidust transpordikastid – valmistamine ja müük

Turvalise ja mugava kasutamise eesmärgil tuleb valida õige suuruse ja tugevusega transpordikastid. Transpordikastid peaksid olema piisavalt tugevad, et taluda kauba raskust ja vastu pidada transportimisele. Timbra OÜ valmistab transpordikaste vastavalt Teie vajadustele.

Timbra OÜ toodab puitaluseid, mis on valmistatud kuumtöödeldud materjalist ja mis vastavad ISPM15 standardile. Küsimuste ja tellimissoovi korral saab meiega ühendust võtta kirja või telefoni teel.

Küsi pakkumist